Najnowsza propozycja szwajcarskiego Dja promująca jego najnowszy album „Provocateur”.

DJ Antoine przyzwyczaił już nas do wspaniałych gości. Tym razem również nie zawiódł i do współpracy przy „Weekend Love” zaprosił gwiazdę Pop i R&B z Wielkiej Brytanii – Jay Sean!

Mimo, że klip opublikowany został zaledwie 3 tygodnie temu ma już ponad 1 mln wyświetleń! Historia albumu „Provocateur” zaczęła się w pierwszych miesiącach 2015 roku, kiedy DJ Antoine i jego partner studyjny Mad Mark opracowywali pierwsze pomysły dotyczące wydawnictwa. Zdecydowali się na organizację szeregu sesji dla tekściarzy w Black River Studios na greckiej wyspie Santorini, poszukując inspiracji i nowych sposobów na wyrażenie ich rosnącego zainteresowania różnymi nurtami muzycznymi.

Pozytywne wibracje i intensywna kreatywna wymiana pomysłów podczas „Santorini sessions” uformowały podstawę albumu, który zawiera połączenie typowych dla Dj Antoine’a utworów oraz ekscytujące, wyjątkowe melodie w kompletnie odmiennych stylach.

Zdecydowanie mocniej, niż na poprzednich albumach, DJ Antoine i Mad Mark pokazują swoje nadzwyczajneumiejętności tworzenia i produkcji nowych, różnych stylów muzycznych. „Provocateur” to, do tej pory, najbardziej innowacyjny i zróżnicowany album w dyskografii DJ Antoine’a!

POSŁUCHAJ SINGLA
DJ ANTOINE – WEEKEND LOVE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!