MUZOTAKTTeledyskiNowy teledysk Muse. Nowy album w czerwcu!

Nowy teledysk Muse. Nowy album w czerwcu!
N

REKLAMA
REKLAMA

8 czerwca premiera wyczekiwanego studyjnego albumu tria Muse – „Drones”. W sieci pojawił się teledysk promujący wydawnictwo. Klip zrealizowano do piosenki „Dead Inside”. Wideoklip przedstawia dwoje tancerzy, prezentujących swoje umiejętności w ciemnym, zakurzonym pomieszczeniu. Tancerze to Will B. Wingfield i Kathryn McCormick, zaś układ choreograficzny przygotowała dla nich światowej sławy choreograf, Tessandra Chavez, znana chociażby ze współpracy z show „American Idol”, „So You Think You Can Dance” i „X Factor”. Za reżyserię odpowiada Robert Hales, który wcześniej współpracował między innymi z Red Hot Chili Peppers, Justinem Timberlake’em, Britney Spears, Nine Inch Nails, czy Death Cab For Cutie.

REKLAMA

Płyta „Drones”, którą zapowiada piosenka „Dead Inside”, ukaże się w Polsce 8 czerwca. Matt Bellamy, Chris Wolstenholme i Dominic Howard nadali brzmienie piosenkom do spółki z legendą konsolety, Robertem Johnem „Muttem”Lange (m.in. “Back In Black” AC/DC). Nagrania odbyły się w studiu w Vancouver (The Warehouse Studio), w Kanadzie.

Przypomnijmy, że Muse będzie gwiazdą tegorocznego Orange Warsaw Festival. Impreza odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku na warszawskim Służewcu.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA