DJ Kungs (wym. Koongs) błyskawicznie podbija scenę klubową!

19-letni DJ/producent Valentin Brunel przygodę z muzyką zaczął już w wieku lat 5-ciu od gry na djembe, które dostał w prezencie od rodziców.

Wkrótce zaczął się też zasłuchiwać rock’n’rolowymi klasykami z kolekcji płyt swego ojca. Na warsztat poszło wszystko – od The Who po The Kooks.

Jednak prawdziwą fascynacją dla nastoletniego Valentina okazała się być muzyka elektroniczna. Po rozpracowaniu pierwszego programu do produkcji muzyki Kungs zaczął eksperymentować z remixowaniem.

Jego wczesne wersje „Jammin” Boba Marleya, czy „West Coast” Laya Del Rey ft. Molly – szybko zdobyły popularność w sieci i miliony odtworzeń na Youtube i Soundcloud.

Po kilku nieoficjalnych remixach, zaczęły napływać oficjalne zlecenia. Kung szybko stał się ulubionym remixerem innych DJ-ów i w rezultacie pracował już niemal ze wszystkimi – od Axwella & Ingrosso, aż po Lost Frequencies.

Nareszcie przyszła jednak pora na debiutancki singiel Kungsa! „This Girl” to prawdziwy house’owy przebój, który został oparty na samplu Cookin’ On 3 Burners.

Jedno jest pewne „This Girl” na pewno zawładnie klubowymi parkietami tej wiosny i lata!

POSŁUCHAJ SINGLA
DJ KUNGS – THIS GIRL