Ella Eyre podąża śladami Beyonce!

pobierz
pobierz
pobierz

Brytyjska piosenkarka została właśnie ogłoszona kolejną twarzą perfum Armani Diamonds. Kampania reklamowa rozpocznie się 23 czerwca, kiedy perfumy trafią do sprzedaży. Ella została wybrana na twarz marki przez samego Giorgio Armani i jego zespół, którzy zachwyceni byli indywidualnym stylem i siłą osobowości artystki. “Ella Eyre idealnie wpasowuje się w kreatywnego i muzycznego ducha Emporio Armani Diamonds” zdradził Giorgio Armani.

Niedawno ukazał się nowy singiel Elli “Together”. Ella będzie ambasadorem włoskiego domu mody i pojawi się m.in. w spotach reklamowych promujących perfumy, które pojawią się już w czerwcu 2015.

Ella stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych debiutantek w świecie mody. Pojawiła się w pierwszym rzędzie na pokazach podczas ostatniego tygodnia mody w Londynie.

Zwyciężczyni nagrody BRIT Award z zupełnie nieznanej wokalistki stała się jedną z najjaśniejszych gwiazd brytyjskiej sceny muzycznej, wielokrotną zdobywczynią topowych pozycji na oficjalnej liście przebojów w UK (“Waiting All Night” z Rudimental, “Gravity” DJ Fresh oraz jej własnych singli “If I Go” i “Comeback”). Ella jest także współautorką przeboju #1 “Changing” w wykonaniu Sigma ft. Paloma Faith.

Wyprodukowany przez Futurecut (Lily Allen, Shakira, Rihanna) wpisuje się w klubowy klimat “Gravity” oraz “Waiting All Night”.

Najjaśniejszą stroną euforycznego kawałka z uniwersalnym przesłaniem jest bez wątpienia fenomenalny wokal Elli.

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:universalmusic.pl
PODZIEL SIĘ