MUZOTAKTMUZYKANowy singiel"Tego mi brakuje" - drugi singiel z nadchodzącej debiutanckiej płyty HCR'a !

“Tego mi brakuje” – drugi singiel z nadchodzącej debiutanckiej płyty HCR’a !
&

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Twórczość HCR’a to odwaga w łączeniu różnorodnych brzmień, kolaż gatunków i zamiłowanie do żywych instrumentów. Utwór reprezentuje typowe dla rapera podejście do muzyki. Artysta podkreśla, że nie obawia się radiowych przebojów, a płytę robi po to, żeby trafić do ludzi. Jednocześnie nie zamyka się w czterech ścianach hip hopu i do swoich kawałków dodaje elementy popu i jazzu. – Najważniejsze jest pokazanie w pełni własnego sznytu – podkreśla.

REKLAMA

Kawałek „Tego mi brakuje” to stuprocentowy HCR. Na luzie, wymykający się jednoznacznym klasyfikacjom, nie stroniący od chwytliwych melodii i uniwersalnego przekazu – zostawić coś po sobie na tym świecie. W utworze raper przedstawia się jako chłopak, który nie potrzebuje być niczyim autorytetem. Jedyne czego chce od życia to realizowanie własnej pasji i poczucie spełnienia. – Mam w tym ogrom frajdy – mówi.

Towarzyszący singlowi plenerowy teledysk powstawał we Wrocławiu. Wraz z chwytliwym utworem tworzą obraz polskiego hip hopu, który dawno temu opuścił blokowisko.

Materiały promocyjne partnera

Oprócz wersji podstawowej utworu (radio edit) powstały trzy remixy przygotowane przez renomowanych producentów sceny klubowej: DJ’a Johnny Bravo oraz Rona Adamsa.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • HCR
REKLAMA