Gorące dziewczyny z Little Mix prezentują nowy singiel „Hair” z gościnnym udziałem dancehall’owej gwiazdy – Seana Paula.

„Hair” to czwarty singiel promujący ostatnią płytę grupy – „Get Weird”. Na albumie znajdują się m.in hity: “Black Magic”, „Love Me Like You” oraz „Secret Love Song” (feat. Jason Derulo).

Teledysk do „Hair’ wyreżyserował współpracujący już wcześniej z Little Mix – Director X (jest również autorem obrazu do „Black Magic”), a jego premiera już wkrótce!

Za taneczne popowe brzmienie kawałka odpowiada producent Electric. Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall stworzyły grupę Little Mix w 2011.

W ciągu 5 lat wydały 3 albumy studyjne, które sprzedały się w ponad 12 milionowym nakładzie, trzy hity #1 na brytyjskiej listy przebojów i wiele nagród I nominacji, w tym do Brit Awards, MTV Europe Music Awards, Teen Choice Awards.

POSŁUCHAJ SINGLA
LITTLE MIX – HAIR

https://www.youtube.com/watch?v=KIWG9MzLyeU

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!