Natalia Szroeder z kolejną niespodzianką dla fanów

Letnia, taneczna niespodzianka od Natalii Szroeder. Nowy singiel "Osiedle" już w sieci!

Natalia Szroeder z kolejną niespodzianką dla fanów
fot. Dagmara Szewczuk
REKLAMA

Letnia, taneczna niespodzianka od Natalii Szroeder. Nowy singiel "Osiedle" już w sieci!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kolejną niespodzianką dla fanów jest możliwość posłuchania albumu Pogłos w najlepszej jakości dźwięku. To pierwsza płyta w katalogu lokalnym Warner Music Poland w całości zmiksowana w technologii Dolby Atmos, która pozwala uzyskać niesamowite efekty dźwięku przestrzennego. 

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

DALSZA CZĘŚĆ POD REKLAMĄ
REKLAMA

Album Pogłos to drugi album Natalii Szroeder. Krótko po premierze płyta pokryła się Złotem. Single promujące wydawnictwo również uzyskały wyróżnienia – Złoto (Przypływy feat. Ralph KaminskiPara) oraz Platyna (Powinnam?)

Natalia Szroeder o utworze:

Niespełna 7 miesięcy po oddaniu w Wasze ręce naszego albumu , chciałabym oddać jeszcze spóźnioną jego część.

Czułam od długiego czasu, że drzemie w tej pogłosowej galaktyce jeszcze dużo potencjału, i choć już bez „P”, to „Osiedle” właśnie z tego potencjału się zrodziło.
Chyba mogę już zdradzić Wam, że to jedna ze spóźnionych części. Będzie się jeszcze działo, będą niespodzianki. I to wkrótce.

REKLAMA

Chciałam, by było tanecznie. I mimo klasycznie przemycającego między wersami i dźwiękami smuteczku, chyba jest całkiem tanecznie. Jak na mnie, hehe.
Cieszę się, że już wkrótce będę mogła zobaczyć, jak tańczycie do tego pod sceną, zwłaszcza na moim ukochanym bridge’u. 
❤️

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

REKLAMA

Pogłos. Fajnie, że jeszcze trwa, jeszcze wybrzmiewa, jeszcze trochę z nim pobędziemy.
Zapraszam Was więc na moje Osiedle.
Tańczcie, płaczcie, śmiejecie się razem ze mną. Będę absolutnie zaszczycona.
Cmok!

Natalia Szroeder w klipie Osiedle

Zobaczcie również: 

OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Kto powinien wygrać "Taniec z Gwiazdami"?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
REKLAMA

Wybrane dla Ciebie

Adrianna Górska
Adrianna Górska
Studentka Public Relations i Marketingu Medialnego na Uniwersytecie Gdańskim, która w muzotakt.pl łączy wiedzę akademicką z pasją do popkultury. Specjalizuje się w śledzeniu trendów w muzycznych talent-show (m.in. „Must Be The Music”, "The Voice of Poland" czy „The Voice Kids”) po dynamikę karier młodych gwiazd i celebrytów. W swoich tekstach łączy relacje z życia gwiazd z analizą trendów w mediach społecznościowych, badając mechanizmy budowania zasięgów w sieci. Pasjonatka fotografii i nowoczesnego kina.

Dziękujemy, że przeczytałeś artykuł.
Chcesz podzielić się newsem lub zamówić publikację sponsorowaną?
Napisz do nas

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ZOBACZ GALERIE

REKLAMA