Koncerty

OKI PRODUKT47: Wyjątkowa trasa koncertowa

OKI nie zwalnia tempa i pozostaje w natarciu. Jego najnowszy album, który ukazał się kilka dni temu na rynku promuje bowiem trasę koncertową “PRODUKT47”. Raper odwiedzi aż 7 miast. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl.

Od wypuszczenia debiutanckiego “47universe” OKI bez wątpienia trzęsie rapową sceną. Jego charakterystyczny dynamiczny styl nawijania znalazł setki tysięcy fanów. Śmiało można rzecz, że OKI rozwija się w oszałamiającym tempie i z każdym kolejnym projektem wskakuje na wyższy level.

OKI PRODUKT47 TOUR!

Jak rapuje w najnowszym kawałku zatytułowanym „Jeżyk!”: nie wiem, kto nagrywał za mnie każdy projekt / to były tylko wersje testowe. Jaki będzie “PRODUKT47”?

PRODUKT47 TOUR to będzie najlepsza i najważniejsza trasa w moim życiu. Wiecie ile daje z siebie na koncertach – to ważne, bo mam możliwość zrobić to jeszcze bardziej – zapowiada artysta.

Chciałbym Was zaprosić na 7 czerwcowych koncertów w największych miastach Polski. To nie będą zwykłe koncerty – nie mam na myśli miliona efektów specjalnych (które też się pojawią) ale to, że oddam tam całego siebie – dodaje.

Po to powstała ta trasa, żeby odpiąć wrotki i dać najlepsze koncerty w kraju dla najlepszych fanów. Wy i ja jesteśmy rodziną i nie mogę się doczekać aż Was zobacze. Zapraszam do przyjeżdżania z innych miast. 47 – podsumowuje OKI.

» Wybrane dla Ciebie

“PRODUKT47” będzie pierwszym solowym albumem od czasu “77747 Mixtape”, które ukazało się w 2020. Ubiegły rok zleciał OKI-emu na koncertowaniu z niezwykle udanym projektem OIO.

Premiera płyty miała miejsce 10 czerwca br. Wśród gości znaleźli się między innymi Taco Hemingway, Sobel, Young Igi, Oscar, Paluch czy Harnol Gang. Album jest szaloną mieszanką stylów, z których OKI dał się poznać publiczności przez dotychczasowe lata.

OKI to prawdziwy koncertowy zwierzak, a jego występy dostarczają całe spektrum emocji. Raper nie tylko potrafi zaimponować swoimi technicznymi umiejętnościami, ale też zdolnością do odnalezienia się na scenie.

Trasa PRODUKT47 obejmie 7 miast i zakończy się koncertem we Wrocławiu 25 czerwca. Bilety do kupienia w Going. oraz Empik Bilety. Trasa koncertowa OKI PRODUKT47 TOUR.

OKI – Jeżyk!

Zobaczcie również: 

Autor
Piotr Elwertowski
Dowiedz się więcej na temat: OkiOKI PRODUKT47