Fotorelacje

Półnaga Doja Cat wije się na trawce! Ponad 5 milionów fanów zachwyconych (ZDJĘCIA)

Amala Ratna Zandile Dlamini, znana jako Doja Cat (26 l.) znów zwróciła na siebie uwagę mediów i fanów, a to za sprawą nowej serii zdjęć w sieci.

Doja Cat kilka dni temu zaprezentowała oficjalny teledysk do swojego melodyjnego singla „Vegas” z oryginalnej ścieżki dźwiękowej filmu „Elvis”.

Wyreżyserowany przez child. (Koffee, Roddy Rich, Big Sean) teledysk zawiera występ Shonki Dukureh, która gra Big Mamę Thornton w filmie i pojawi się również na nadchodzącej ścieżce dźwiękowej. Premiera jest zaplanowana na 24 czerwca wraz z filmem. Utwór zawiera „Hound Dog” uchwycony w wyjątkowy sposób, jakiego mogła podjąć się tylko Doja Cat. Artystka zadebiutowała z chwytliwym singlem po raz pierwszy na Coachelli, a jej występ spotkał się z szerokim uznaniem krytyków.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

„Elvis” to epicki spektakl wizjonera Baza Luhrmanna, który bada życie i muzykę Elvisa Presleya (Austin Butler) przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z jego enigmatycznym menedżerem, „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Tom Hanks). Ścieżka dźwiękowa zawiera dorobek Elvisa z lat 50., 60. i 70., a także celebruje jego różnorodne wpływy muzyczne i trwały wpływ na popularnych dziś artystów.

Film „Elvis” zagłębia się w złożoną dynamikę między Elvisem Presleyem a „Pułkownikiem” Tomem Parkerem na przestrzeni ponad 20 lat, od początków Presleya do jego bezprecedensowej sławy, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Centralnym punktem tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge). W rolach głównych u boku Butlera i Hanksa zagrali także wielokrotnie nagradzana aktorka Helen Thomson („Top of the Lake: China Girl”, „Rake”) grająca matkę Elvisa, Gladys, Richard Roxburgh („Moulin Rouge!”, „Oddech”, „Przełęcz ocalonych”) w roli ojca Elvisa, Vernona, i DeJonge („Wizyta”, „Stray Dolls”) jako Priscilla.

» Wybrane dla Ciebie

Doja Cat zachwyca

Klip do piosenki podbił serca fanów, bowiem w serwisie YouTube ma już ponad 18 milionów wyświetleń. Ostatnio amerykańska gwiazda opublikowała śmiałe kadry i pokazała się w stroju kąpielowym!

Przyjaciele i obserwatorzy Doja Cat nie kryli zachwytu nad swoją idolką. Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy: „Rewelacyjna figura”, „Kocham Cię”, „Wyglądasz bosko”, „Piękne ciało masz”, „Ależ Ty masz boską figurę”.

Też uważacie, że Doja Cat na najnowszych zdjęciach wypadła bombowo?

Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

fot. instagram.com/dojacat/
fot. instagram.com/dojacat/
fot. instagram.com/dojacat/

Zobaczcie również: 

Autor
Piotr Elwertowski
Dowiedz się więcej na temat: Doja Cat