Disco Polo

Gwiazdy disco polo w podróży poślubnej. Zobaczcie zdjęcia Enjoy

Paula Woźniak i Jarek Nowotniak z zespołu Enjoy już są po ślubie. Do sieci trafiły przepiękna zdjęcia, na których widać, jak gwiazdy disco polo spędzają podróż poślubną nad morzem Śródziemnym. Jak wyglądają na najnowszych ujęciach?

Gwiazdy disco polo z grupy Enjoy, czyli Paula Woźniak i Jarek Nowotniak niedawno wzięli ślub. Teraz para pokazała w sieci, jak wygląda ich podróż poślubna.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Grupa Enjoy dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie “Disco Star”, prowadzony przez lidera zespołu Boys – Marcina Millera. Można śmiało powiedzieć, że ich piosenka zatytułowana “Zaczarowała mnie”, która ma już ponad 8,5 miliona odsłon na YouTubie jest lekko z życia wzięta. Stojący na czele grupy Jarosław Nowotniak i Paulina Woźniak tworzą parę nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym.

» Wybrane dla Ciebie

“Jesteś dla mnie mega”, “Na ziemi raj”, “Zakochałem się”, “Jesteś dla mnie mega”, “Mam plan na ciebie”, “Wszystko tobie dam” – to tylko niektóre utwory, jakie podbiły serca fanów. Niedawno gwiazdy disco polo bawili się hucznie na swoim weselu, co nie uszło uwadze fanów grupy Enjoy.

Gwiazdy disco polo w podróży poślubnej!

Teraz młoda para ruszyła w podróż poślubną. Na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazali, jak spędzają czas na greckiej wyspie Rodos.

Artykuł powstał we współpracy z fundacją zrzeszającą ukraińskich dziennikarzy. Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Zobaczcie również: 

Autor
Tomasz O.
Dowiedz się więcej na temat: disco poloEnjoyGwiazdy disco polo