REKLAMA
Home NEWSY Muzyka Sylwia Grzeszczak WZRUSZA DO ŁEZ! Posłuchaj nowej piosenki do filmu „Ania”

Sylwia Grzeszczak WZRUSZA DO ŁEZ! Posłuchaj nowej piosenki do filmu „Ania”

Posłuchajcie nowej piosenki Sylwii Grzeszczak, która została napisana z myślą o zmarłej w 2014 roku aktorce, Annie Przybylskiej.

Sylwia Grzeszczak ponownie zaskakuje fanów
fot. materiały prasowe

“O nich, o Tobie” to wzruszająca ballada, którą skomponowała sama Sylwia Grzeszczak do pięknych słów Karoliny Kozak. Za produkcję muzyczną i współtworzenie singla odpowiedzialny jest z kolei Kuba Galiński. Posłuchajcie jak brzmi.

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, ale to również kompozytorka i autorka tekstów. Jej utwory zostały odsłuchane ponad 50 milionów razy na Spotify, a teledyski zyskały ponad pół miliarda odtworzeń. Każdy z jej solowych albumów zyskał statusy muli-platynowych płyt. Teraz powraca z nową propozycją.

Utwór „O nich, o Tobie” to opowieść o przemijaniu, tęsknocie za drugą osobą, samotności, ale również przetrwaniu mimo wszystko. Został on doceniony przez rodzinę Ani Przybylskiej – skutkiem czego promować będzie wchodzący do kin 7 października film „Ania”.

Treścią filmu będą niepublikowane wcześniej materiały związane z aktorką, wspomnienia rodziny oraz jej przyjaciół, wypowiedzi aktorów, reżyserów, którzy z mieli okazję z nią współpracować.

Zobaczcie również: 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nas w aplikacji Google News!Exit mobile version