MUZOTAKTMUZYKANowy singielStachursky powraca z nowym singlem i ogłasza konkurs dla fanów!

Stachursky powraca z nowym singlem i ogłasza konkurs dla fanów!
S

REKLAMA
REKLAMA

Nowoczesna forma i hipnotyzujące brzmienia – Jacek Stachursky prezentuje swoje nowe lyric video do premierowego singla „Jeszcze raz”. Piosenka z pewnością spodoba się wiernym fanom Jacka jak i zachęci do jego muzyki młode pokolenie. Tradycyjne dla Stachurskiego melodyjne brzmienia mieszają się tutaj z nowoczesną aranżacją. Piosenka ma szansę stać się kolejnym wielkim hitem artysty. Specjalnie dla fanów Jacek Stachursky przygotował wyjątkowy konkurs: Wyślij swoje zdjęcia lub filmik z przeszłości i „Jeszcze Raz” poczuj to z Jackiem Stachurskim. Twoje wspomnienia mogą stać się częścią oficjalnego, promowanego w mediach teledysku Jacka Stachurskiego do piosenki „Jeszcze Raz”. Premiera klipu odbędzie się na evencie promocyjnym, którego będziesz gościem VIP i na którym poznasz Jacka Stachurskiego. Impreza odbędzie się w warszawskim klubie Hybrydy 18 czerwca 2015 r.

REKLAMA

Jacek Stachursky to największa gwiazda rodzimej sceny pop-dance. Jego piosenki nie schodzą z list przebojów. Każda płyta to duża dawka przebojowej muzyki z ogromnym bagażem przeżyć emocjonalnych. Talent odziedziczył po ojcu – jazzowym perkusiście. Rocznie gra 60-70 koncertów, głównie plenerowych oraz w dużych dyskotekach. Na swoje koncerty przyciąga kilkadziesiąt tysięcy widzów.

Karierę solową rozpoczął osiem lat temu, gdy nagrał piosenkę, pt. „Taki jestem”. Przebój ten odniósł fenomenalny sukces w Polsce oraz zdobył ogromną popularność w dyskotekach w Chicago. Jacek Stachursky oficjalnie sprzedał na polskim rynku prawie 700 tysięcy kaset i płyt. Każdy z jego dotychczasowych albumów był wielkim sukcesem komercyjnym – większość jego albumów osiągnęło status złotej oraz platynowej płyty.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA