Dziś premiera długo oczekiwanego przez fanów albumu jednego z najpopularniejszych polskich artystów sceny hiphopowej – RPS & DJ ZEL “DDA”.

“DDA” to kolejny projekt spod znaku RPS (Rychu Peja Solo). Tym razem artysta do współpracy zaprosił elbląskiego producenta i DJ’a Krzysztofa Szewczuka działającego od lat pod pseudonimem DJ Zel.

Wieloletnia współpraca między obu panami (bity i skrecze na albumy “N.O.J.A.” 2005, “Szacunek ludzi ulicy” 2006 oraz “Na serio” 2009) zaowocowała w konsekwencji pełnowymiarowym albumem, który ukazał się 22 kwietnia nakładem wytwórni Fonografika.

“DDA” to ponad 70 minut oryginalnej muzyki w połączeniu z rozpoznawalnym stylem Rycha, który zapowiada najlepszy album od czasów “Na serio”.

Na płycie masa gości, m.in: WDZ, Sokół i Marysia Starosta, PiH, Lukasyno, Śliwa, Buczer, 3 Credits, Dono, RDW, DVJ. Rink i DJ. Danek. “DDA” to klasyczne brzmienie wzbogacone o żywe instrumenty i elektronikę.

Płyta zarejestrowana w studiu o najwyższym standardzie z dbałością, o jakość produkcji, na którą wyczekują wytrawni słuchacze.

ZOBACZ TELEDYSK
RPS/DJ ZEL – GRAND CHAMP

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!