Roxette: Marie Fredriksson dziękuje fanom na całym świecie!

Roxette
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Przypomnijmy, że 18 kwietnia br. Roxette wydało oświadczenie o odwołaniu letniej trasy koncertowej. Lekarze zalecili wokalistce przerwanie występów na żywo.

„Niestety, to już koniec z moimi występami na tournee” – napisała na Facebooku Marie Fredriksson ze szwedzkiej grupy Roxette. Ta wiadomość zelektryzowała fanów na całym świecie.

W dniu dzisiejszym wokalistka, Marie Fredriksson z Roxette napisała na Facebooku:

“Jestem wzruszona Waszymi myślami, słowami i niekończącą się miłością, którymi dzielicie się odkąd odwołanie letniej trasy Roxette zostało ogłoszone. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, i chociaż uwielbiam być na scenie, spotykać naszych fanów, nie mam już siły na życie w trasie. Po prostu.

Per i ja nie możemy się doczekać wydania naszego nowego albumu “Good Karma”. Kochamy ten album – i mamy nadzieję że Wy też go pokochacie. Wasza Marie”

Nowy album zatytułowany “Good Karma” ukaże się 3 czerwca 2016 roku. “Na nowym krążku staraliśmy się połączyć klasyczne brzmienie Roxette z nowoczesną, nieprzewidywalną produkcją” – zapowiada Per Gessle.

POSŁUCHAJ SINGLA Z PŁYTY “GOOD KARMA”
ROXETTE – IT JUST HAPPENS

W skład krążka „Good Karma” wejdzie 11 nowych utworów:

1. Why Don’tcha?
2. It Just Happens
3. Good Karma
4. This One
5. You Make It Sound So Simple
6. From a Distance
7. Some Other Summer
8. Why Don’t You Bring Me Flowers?
9. You Can’t Do This to Me Anymore
10. 20 bpm
11. April Clouds

Przypomnijmy, że zespół Roxette powstał w 1986 roku, czyli w 2016 roku świętuje 30-lecie!

Marie i Per sprzedali na całym świecie ponad 70 mln płyt, stając się tym samym jednym z największych skandynawskich artystów w historii.

Duet wylansował mnóstwo przebojów, między innymi „The Look”, „Listen To Your Heart”, „It Must Have Been Love”, „Joyride”,”Dressed For Success”, „Dangerous”, „How Do You Do!”, „Fading Like A Flower”, „Sleeping In My Car”.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!