Britney Spears w duecie z Christiną Aguilerą

Britney Spears w duecie z Christiną Aguilerą
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Highspeed5.net (Music)
Highspeed5.net (Music)
Highspeed5.net (Music)

Britney Spears postanowiła nawiązać współpracę ze swą niegdyś największą konkurentką, Christiną Aguilerą. Podobno.

Na początku swych karier panie mocno ze sobą rywalizowały o status największej, młodej gwiazdy popu. Dziś raczej mają to za sobą i niewykluczone, że chcą współpracować.

Christina Aguilera ma podobno nagrać z Britney Spears nową wersje jej piosenki, “Do You Wanna Come Over?”.

Na razie jest to oficjalna informacja, lecz fanowskie spekulacje, które pojawiły się, gdy do sieci wyciekły dokumenty informujące o rejestracji takiego utworu w odpowiedniku australijskiego ZAiKSu.

Britney Spears karierę zaczęła w 1997 roku od przeboju “…Baby One More Time”. W jej dorobku są także hity “Oops! I Did It Again”, “Womanizer” czy “Toxic”. Jej albumy rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Niedawno wypuściła nową wersję utworu “Slumber Party”, z gościnnym udziałem Tinashe.

Christina Aguilera swój pierwszy singel “Genie in a Bottle” wydała w 1999 roku. W swej karierze nagrała też przeboje “Lady Marmalade”, “Dirrty”, “Fighter” i “Beautiful”. Sprzedała ponad 50 milionów płyt. Dorobek artystki zamyka album “Lotus” z listopada 2012 roku. W 2015 roku gwiazda nagrała piosenki “The Real Thing” i “Shotgun” do serialu “Nashville” oraz “Anywhere But Here” na musicalową płytę “Finding Neverland”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe adamów parcel

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ