Rihanna w nowym „Matriksie”

Rihanna
Rihanna fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rihanna najwyraźniej chce rozwinąć karierę aktorską, a Hollywood chętnie jej w tym pomoże. Wokalistka przymierzana jest do roli w nowej wersji obrazu „Matrix”.

Studio Warner Bros. chce zrealizować zupełnie nową produkcję z serii o Neo. Siostry Wachowskie, odpowiedzialne za oryginał z 1999 roku i dwa sequele, raczej nie będą zaangażowani w projekt.

Na razie w planach jest zebranie scenarzystów, którzy opracowaliby nowe pomysły. Jednym z nich ma być Zak Penn („Ready Player One”). Do głównej roli typowany jest Michael B. Jordan. Mówi się też o udziale Rihanny.

– Rihanna to światowa gwiazda, która sprzedała miliony płyt na całym świecie – zdradza informator „Daily Star”. – Producenci filmowi wiedzą, że ma ogromny potencjał i są chętni na współpracę.

Rihanna ostatnio wystąpiła w serialu „Bates Motel”, a także czekającym na premierę (21 lipca 2017) obrazie science fiction Luca Bessona, „Valerian i miasto tysiąca planet” oraz „Ocean’s Eight”, kobiecej wersji „Ocean’s Eleven”.

Najnowsza płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Artystka w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Kołatek domowy zwalczanie

REKLAMA
loading...
loading...
źródło:aka | aceshowbiz
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Rihanna
PODZIEL SIĘ