Sean Bean zagra w serialu 50 Centa

Sean Bean
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Sean Bean („Gra o tron”, „Władca pierścieni”) zagra w nowym serialu „The Oath”, którego producentem jest raper Curtis „50 Cent” Jackson.

Na cykl opowiadający o gangach złoży się 10 odcinków. Pierwszy odcinek wyreżyseruje Jeff T. Thomas („Blindspot. Mapa zbrodni”, „Wayward Pines”). Twórcą jest Joe Halpin, przez wiele lat zastępca szeryfa w South Central, niebezpiecznej dzielnicy w Los Angeles.

Sean Bean zagra Toma Hammonda, lidera gangu, który trafia za kratki po tym, jak zawiera umowę z agentem FBI działającym pod przykrywką. Kiedy wychodzi z więzienia, znów chce znaleźć się na szczycie i odzyskać kontrolę.

Sean Bean ostatnio występował w serialu „Broken”.


Przeczytaj również: Natalia Nykiel z Red Bull Tour Bus w Słupsku (ZDJĘCIA)

50 Cent to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem.

Debiut 50 Centa, „Get Rich or Die Tryin'” (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album – „The Massacre” (2005) – 5 razy. Największe hity Amerykanina to „In da Club”, „Candy Shop” czy „Just a Lil Bit”. Ostatnio pracował przy serialu „Power”, w którym też gra.

R E K L A M A » zespoły weselne

REKLAMA
loading...
loading...