MUZOTAKTPatronaty MedialneSylvia & RobGitarnik - nowy teledysk "Po prostu przytul mnie"

Sylvia & RobGitarnik – nowy teledysk “Po prostu przytul mnie”
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Duet Sylvia & RobGitarnik powracają z nowym magicznym i zmysłowym singlem “Po prostu przytul mnie” – premiera teledysku!

REKLAMA

Sylvia & RobGitarnik debiutowali razem na polskim rynku muzycznym w roku 2009 singlami “W pożegnaniach” i “Dzikość serca moja obsesja”. Od roku 2013 wydali wiele singli takich jak: “Ty i mój sen”, “Odnajdziemy się” czy “Dziś w nocy”, które odniosły ogromny sukces medialny. Znalazły one swoje miejsce na wielu ogólnopolskich składankach, grane były przez regionalne i lokalne rozgłośnie radiowe w całej Polsce oraz w polonijnych stacjach radiowych w USA, Anglii oraz Szkocji, gdzie windowały na najwyższe miejsca list przebojów.

Oficjalny kanał Sylvii na youtube przekroczył ponad milion wyświetleń oglądalności. Sylvia wystąpiła również w 9 edycji MBTM.

Materiały promocyjne partnera

Przytulając się do ukochanej osoby czujemy się ciepło, miło, bezpiecznie… jak w domu! Tak, to najcudowniejsze uczucie jakie może nas spotkać! Bezcenne! A esencję tego możecie usłyszeć i zobaczyć w najnowszym teledysku do singla “Po prostu przytul mnie”.

[quote_center]ZOBACZ TELEDYSK “Po prostu przytul mnie”[/quote_center]

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA