Polskie serca dla Roxette – fani podniosą w górę serca podczas koncertu na Torwarze

fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polscy miłośnicy szwedzkiego zespołu Roxette przygotowali specjalną akcję z okazji występu grupy na Torwarze 22 czerwca. Podniosą w górę wycięte z papieru białe i czerwone serca. Koncert jest częścią specjalnej trasy koncertowej Roxette z okazji trzydziestolecia istnienia grupy.

Jak najwięcej serc dla Roxette

Organizatorzy planują, aby serca zostały podniesione w górę dwa razy w trakcie koncertu – przy piosenkach “The Heart Shaped Sea” i “Listen to Your Heart”. Choć wydarzenie powstało w środowisku fanów zgromadzonych wokół dawnego forum Roxforum i obecnej grupy “Roxforum reaktywacja” na Facebooku, to planowane jest objęcie nią jak największej grupy osób spośród tych, którzy pojawią się na koncercie 22 czerwca. – Namawiamy wszystkich, żeby wycinali więcej serduszek. Zamierzamy rozdawać je przed wejściem na Torwar i zaangażować osoby, które o akcji nie zdołały się dowiedzieć – mówi Puterman.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
źródło:naszemiasto.pl
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Roxette
PODZIEL SIĘ