MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyM83 na jedynym koncercie w Polsce

M83 na jedynym koncercie w Polsce
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

21 listopada na warszawskim Torwarze wystąpi M83.

M83 to pseudonim artystyczny Anthony’ego Gonzaleza, francuskiego wszechstronnie uzdolnionego muzyka i wokalisty, zakochanego w klimatach lat 80. i muzyce filmowej.

REKLAMA

W swoje twórczości łączy muzykę elektroniczną z alternatywnym rockiem i popem oraz elementami shoogaze. Wszystkie albumy M83 zawsze zbierały pozytywne recenzje, zwłaszcza “Dead Cities, Red Seas & Lost Ghosts” – drugi album, dzięki któremu M83 stało się bardziej znane na świecie.

Jednak największy sukces przyniósł wydany w 2011 roku – szósty album “Hurry up, We’re Dreaming”, z którego pochodzi najsłynniejszy singel M83 – “Midnight City” (do sprawdzenia poniżej). Gonzalez znany jest również z produkcji ścieżek i tematów filmowych m.in. “Niepamięć” (“Oblivion”), tematu do “Interstellar” czy “You and the Night” – autorstwa jego brata. Ze względu na melodyjność, utwory M83 często wykorzystywane są w zwiastunach i reklamach, szczególnie “Midnight City”.

Materiały promocyjne partnera

W 2016 roku ukazał się 9 album “Junk”, z którego pochodzą dwa najnowsze single “Solitude” i “Go!” W ramach trasy koncertowej promującej “Junk”, M83 ponownie odwiedzi Polskę, tym razem występując na jedynym koncercie w Warszawie.

Przedsprzedaż biletów rusza w poniedziałek 22.08.2016 wyłącznie na stronie www.ilovem83.com.

Sprzedaż: bileterie EMPiK, sklepy Media Markt i Saturn, za pośrednictwem eBilet, Ticketpro, Biletomat, Biletin i Eventim na terenie całego kraju.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » skup motocykli Gdańsk

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • M83
REKLAMA