MUZOTAKTMUZYKANowy singielWoskowe figury z klipu Kanye Westa w galerii

Woskowe figury z klipu Kanye Westa w galerii
W

REKLAMA
REKLAMA

Kanye West najwyraźniej przy okazji realizacji teledysku “Famous” stworzył dzieło sztuki.

W kontrowersyjnym klipie pojawia się 12 nagich gwiazd leżących w łóżku: Taylor Swift, Amber Rose, Rihanna, Chris Brown, Caitlyn Jenner, Bill Cosby, Donald Trump, George W. Bush, Anna Wintour, Ray J, Kim Kardashian West oraz oczywiście Kanye West. Nie są to jednak prawdziwe osoby, lecz woskowe figury.

REKLAMA

Figury te zostały teraz wystawione w galerii Blum & Poe w Los Angeles. Zdjęcia z ekspozycji, którą oglądała żona muzyka, Kim Kardashian, można znaleźć pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Werner Herzog pochwalił teledysk do “Famous”. Pogratulował Westowi konceptu i przyznał, że hiphopowy gwiazdor zdołał stworzył coś, co on próbował zrobić od dawna.

– Niesamowite, co internet potrafi stworzyć – mówił niemiecki artysta.

– Dla mnie, jako człowieka opowiadającego historie, najciekawsze jest to, że w filmie masz historię, rozwijasz ją, ale w tym samym czasie musisz czuwać nad równoległa historią, nad oddzielną opowieścią, która rozgrywa się w umysłach widzów. Kiedy słyszysz rap, który zresztą jest bardzo dobry, nagle masz więcej czasu, by się zastanowić nad tą równoległą historią. Zaczynasz więc się zastanawiać.

Czy ci ludzie są prawdziwi? Czy to sobowtóry? Jaka jest ich historia? Co robią? Imprezowali? Skąd wzięli się tam razem? Nagle raper pozwala mi stworzyć własną historię. To szalenie ciekawe. Dostrzegam w tym pewną dzikość, co jest kluczowe w opowiadaniu.

Numer “Famous” pochodzi z albumu “The Life of Pablo”. Longplay miał premierę w lutym 2016 roku.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » odpylacze przemysłowe

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA