MUZOTAKTPłyty muzyczneZapowiedź płytyKatie Melua z nową płytą w Polsce

Katie Melua z nową płytą w Polsce
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Pod tytułem “In Winter” ukaże się nowy album Katie Meluy. Materiał artystka będzie promować na żywo w naszym kraju.

Angielka gruzińskiego pochodzenia wystąpi z 24-osobowym żeńskim chórem z Gruzji. Przypomnijmy, że koncerty odbędą się 12 listopada w Szczecinie w Azoty Arena, dzień później we Wrocławiu w Hali Orbita oraz 14 listopada w toruńskiej Arenie.

REKLAMA

Wcześniej, bo 14 października 2016 roku, premierę mieć będzie wspomniany longplay “In Winter”. Także na płycie usłyszeć będzie można żeński gruziński chór z miasteczka Gori. Jego udział nadał piosenkom Katie wyjątkowej urody. Z jednej strony wzrosła ich siła i moc, z drugiej piękne głosy chórzystek wspaniale podkreślają melodramatyzm i delikatność utworów.

Po raz pierwszy w swej karierze, naznaczonej platynowymi płytami (także w Polsce) i prestiżowymi nagrodami, Katie Melua wzięła na siebie obowiązek współproducentki materiału. Dzieło promuje nagranie tytułowe, które można sprawdzić pod tym adresem.

Materiały promocyjne partnera

Katie Melua urodziła się w gruzińskim mieście Kutaisi, dorastała w nadmorskim mieście Batumi, a w wieku 9 lat przeniosła się do Belfastu. W swoich piosenkach łączy wpływy muzyki pop, folku, bluesa i jazzu. Nagrała dotychczas 6 albumów studyjnych (większość z nich wielokrotnie platynowych), kilka koncertowych, a jej utwory weszły na dziesiątki płyt składankowych.

Jej ostatnie studyjne dzieło to “Ketevan” z września 2013 roku.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » odpylacze przemysłowe

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA