REKLAMA
Home Teledyski Nick Cave & The Bad Seeds: premiera video “Jesus Alone”!

Nick Cave & The Bad Seeds: premiera video “Jesus Alone”!

Kilka dni przed premierą najnowszego albumu, Nick Cave & The Bad Seeds zaprezentowali pierwszy utwór, „Jesus Alone” wraz z klipem.

Obraz jest fragmentem czarno-białego filmu „One More Time With Feeling”, którego pokazy towarzyszą premierze albumu „Skeleton Tree”. Film Andrew Dominika „One More Time With Feeling” będzie miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji, a 8 września pokazy filmu odbędą się w kinach na całym świecie.

Początkowo obraz miał opierać się na koncepcji wykonania na żywo nowych utworów Nicka Cave’a & the Bad Seeds, ale stał się czymś o dużo większym znaczeniu, po tym jak Dominik zagłębił się w tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w trakcie powstawania i rejestracji płyty. Film jest surowym świadectwem artysty próbującego zmierzyć się z żałobą.

W Polsce pokazy „One More Time With Feeling” odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Poznań 51, Rybnik, Koszalin , Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Lublin, Katowice, Olsztyn i Rzeszów.

ZOBACZ TELEDYSK
NICK CAVE & THE BAD SEEDS – JESUS ALONE

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » zespół na wesele Warszawa

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nas w aplikacji Google News!Exit mobile version