MUZOTAKTTeledyskiNowy przebój od Icona Pop.

Nowy przebój od Icona Pop.
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ponad dwa lata minęły od ukazania się debiutanckiej płyty szwedzkiego duetu Icona Pop. Caroline Hjelt i Aino Jawo postanowiły przypomnieć o sobie fanom. W sieci pojawił się teledysk do ich nowej piosenki „Emergency”. Kawałek trwa niespełna trzy minuty i buzuje niesamowitą energią. Zaś klip do niego, w reżyserii nie byle kogo, bo Christiana Larsona (m.in. Sigur Ros, Kylie Minogue, Swedish House Mafia) to połączenie humoru, również czarnego, tańca, kolorowych strojów, seksu i zabawy. Za charakterystyczną i mocno erotyczną stylizację Caroline i Aino odpowiada z kolei szwedzka projektantka mody B. Åkerlund. Mamy więc kolejne potwierdzenie faktu, że muzyce Icona Pop jest bardzo po drodze ze światem mody.

REKLAMA

Piosenka „Emergency” jest zapowiedzią kolejnego wydawnictwa szwedzkiego duetu. W tym czasie Aino Jawo i Caroline Hjelt będą już grać koncerty w Stanach jako support dla One Direction.

Przypomnijmy, że pierwsza płyta Icona Pop, „This Is… Icona Pop”, osiągnęła wielki międzynarodowy sukces. W dużej mierze za sprawą singla „I Love It”, nagranego z udziałem Charli XCX.

Materiały promocyjne partnera

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA