MTV Push: Bebe Rexha nominowana do Europe Music Awards 2016

Bebe Rexha
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Współautorka megahitów Eminema i Davida Guetty z Nicki Minaj! Posłuchaj singla Bebe Rexhy “No Broken Hearts” (feat. Nicki Minaj). Artystka została nominowana do Europe Music Awards 2016 w kategorii MTV Push!

Udowodniła, że potrafi pisać przeboje dla innych, w końcu postanowiła zacząć karierę na własny rachunek. Mająca albańskie korzenie amerykańska wokalistka, kompozytorka i producentka Bebe Rexha, wystartowała w imponującym stylu. Od hitowego singla “No Broken Hearts” z udziałem Nicki Minaj.

Wyprodukowany przez nominowany do Grammy team producencki The Invisible Men (m.in. Iggy Azalea, Jessie J) “No Broken Hearts” to przede wszystkim potężny, surowy, szczery głos Bebe, wybijający się w piosence. Czarujący na delikatnym, zmysłowym rytmie. Na tym tle Rexha wyśpiewuje refren nagrany jako freestyle i wzmocniony wokalem Nicki Minaj.

W niepodrabialnym, typowym dla Bebe brzmieniu utworu, jest mnóstwo duchowości. Łączy się w piosence rozbujała produkcja, filmowa wręcz narracja i potężny głos, co stanowi ukłon Rexhy dla jej idoli, Michaela Jacksona, Lauryn Hill, Tracy Chapman, The Cranberries, Kanye Westa. Czerpiąc ze swych albańskich korzeni i dodając do tego doświadczenia z młodości w Nowym Jorku, artystka stworzyła charakterystyczny, muzyczny tygiel.

Do piosenki “No Broken Hearts” powstał teledysk (reżyseria David Reyes), który już obejrzało ponad 80 mln userów. Z dość mocno imprezowym obrazkiem z seksownie ruszającą się Bebe Rexhą można się zapoznać poniżej.

Trzeba przypomnieć, że Bebe jest współautorką hitów Eminema (“Monster”), “Hey Mama” David Guetty, czy “Me, Myself & I” G-Eazy’ego.

Bebe Rexha sprzedała w sumie ponad 10 mln singli, może pochwalić się miliardem odtworzeń w serwisie Spotify, miliardem obejrzeń teledysków łącznie na YouTubie i VEVO, doczekała się pochwał na łamach “USA Today”, “Billboardu”, MTV.

ZOBACZ TELEDYSK
BEBE REXHA – NO BROKEN HEARTS

Bebe Rexha:
Po latach ciężkiej pracy, w 2013 roku przyszła dla Rexhy nagroda w postaci piosenki “Monster”, napisanej w studiu w Harlemie. W wykonaniu Eminema i Rihanny stała się ona światowym hitem, uzyskując status multiplatynowy. Bebe skomponowała także, oraz zaśpiewała gościnnie, w utworze Cash Cash “Take Me Home”, a pomysł na tę piosenkę powstał w sypialni jej nowojorskiego mieszkania. Po przeprowadzce do Los Angeles została współautorką piosenki dla Pitbulla (“This Is Not A Drill”, zaśpiewała też w niej gościnnie), jak również dla Tinashe (“All Hands On Deck”).

Wydana w 2015 roku debiutancka EP-ka “I Don’t Wanna Grow Up” przyniosła single “I Can’t Stop Drinking About You” oraz “I’m Gonna Show You Crazy”, które w ciągu sześciu miesięcy odtworzono w serwisie Spotify aż 52 mln razy. Także w 2015 roku Bebe była współautorką z miejsca rozpoznawalnych chwytliwych melodii w podwójnie platynowej piosence “Hey Mama” Davida Guetty, Nicki Minaj i Afrojacka, jak i platynowego hitu G-Eazy’ego “Me, Myself, & I”.

POLUB NASZ SERWIS NA FACEBOOKU

R E K L A M A » panele na podłoge

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!