MUZOTAKTMUZYKANowy singielNorah Jones śpiewa o ludzkiej tragedii

Norah Jones śpiewa o ludzkiej tragedii
N

REKLAMA
REKLAMA

Tuż przed premierą nowej płyty, Norah Jones podzieliła się kolejną piosenką z krążka zatytułowanego “Day Breaks”. Tym razem artystka pochyla się nad ludzką tragedią.

Po balladzie “Carry On” i jazzującym numerze “Flipside”, fani mogą zapoznać się ze stonowanym, fortepianowy nagraniem “Tragedy”. Utwór opowiada o 25-latku z idealnej rodziny, który wpadł w szpony nałogu alkoholowego. Kompozycji można posłuchać poniżej.

REKLAMA

Longplay “Day Breaks” doczeka się premiery 7 października. Wydawcą będzie Blue Note.

– Tym albumem zataczam pełne koło – mówi wokalistka. – Wracam do swych wczesnych inspiracji. Po pierwszej płycie oddaliłam się nieco od fortepianu i częściej sięgałam po gitarę. Na tym krążku z wielką przyjemnością znów grałam na fortepianie.

Oto tracklista:
“Burn”
“Tragedy”
“Flipside”
“It’s A Wonderful Time For Love”
“And Then There Was You”
“Don’t Be Denied”
“Day Breaks”
“Peace”
“Once I Had A Laugh”
“Sleeping Wild”
“Carry On”
“Fleurette Africaine (African Flower)”

Norah Jones to amerykańska wokalistka, pianistka, autorka piosenek i aktorka. Sprzedała 50 milionów płyt na całym świecie i zdobyła 9 nagród Grammy. Jest córką Raviego Shankara i przyrodnią siostrą Anoushki Shankar.

W listopadzie 2013 roku Norah Jones wydała z Billiem Joe Armstrongiem z Green Day longplay “Foreverly”. W lipcu 2014 roku ukazał się krążek “No Fools, No Fun”, który Amerykanka zrealizowała w ramach projektu Puss n Boots. Jej solową dyskografię zamyka “Little Broken Hearts” (2012).

POSŁUCHAJ SINGLA
NORAH JONES – TRAGEDY

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA