Kings Of Leon przedstawia wielebnego. Nowy utwór z “Walls”!

Kings Of Leon
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Równo na tydzień przed premierą albumu “WALLS”, goszcząca niedawno w Polsce amerykańska formacja Kings Of Leon opublikowała kolejną kompozycję z płyty.

Poznaliśmy już piosenki “Around The World”, “Waste a Moment” oraz tytułowy singiel Kings of Leon z nowej płyty “Walls”. Teraz przyszedł czas na utwór “Reverend”. Piosenkę jako pierwszy w swojej audycji w BBC Radio 1 zaprezentował Zane Lowe i można jej posłuchać poniżej.

Longplay “WALLS” w sprzedaży pojawi się 14 października. Tytuł to akronim, którego rozwinięciem jest We Are Like Love Songs.

– Wiemy, że żyjemy w popowym świecie, a nasza muzyka nie jest tym, czego większość teraz słucha, ale myślę, że jeśli ludzie poznają tę płytę, to ona ich zmieni – mówi Caleb Followill.

Materiał został nagrany w Los Angeles, a pracę nad nim nadzorował Markus Dravs, który wcześniej wspierał m.in. formacje Arcade Fire, Coldplay i Florence and the Machine. Okładka płyty jest unikatowym dziełem sztuki, na którym członkowie zespołu przedstawieni są za pomocą woskowych lalek.

Oto tracklista:
“Waste A Moment”
“Reverend”
“Around The World”
“Find Me”
“Over”
“Muchacho”
“Conversation Piece”
“Eyes On You”
“Wild”
“Walls”

Kings Of Leon tworzy trzech braci Followillów – Caleb (gitara), Nathan (perkusja) i Jared (bas) – oraz ich kuzyn Matthew Followill (gitara). Rodzinna, rockowa kapela z Nashville największy sukces odniosła za sprawą albumu “Only By The Night”, który dotarł do top 10 w 10 krajach i był 21. najlepiej sprzedającym się krążkiem 2008 roku na świecie.

Dorobek rockowej formacji zamyka wciąż “Mechanical Bull” z września 2013 roku. W Polsce płyta zyskała złoty status.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » zespół na wesele Warszawa