Virgin wraca do rockowych brzmień na płycie i koncertach

Virgin
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Zespół Virgin zapowiedział serię koncertów, które odbędą się w przyszłym miesiącu. Także w listopadzie ukaże się nowy album kapeli, na której czele stoi Doda.

Longplay ukaże się 10 listopada, o czym muzycy Virgin poinformowali na Facebooku. Według wcześniejszych zapowiedzi w zestawie znajdą się zarówno nowe piosenki zespołu jak i stare przeboje.

Pop-rockowa formacja zaprezentowała już nowy singiel “Niebezpieczna kobieta”. Wideo do kawałka, który trafił również na soundtrack filmu Patryka Vegi “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, można obejrzeć poniżej. Istnieje również anglojęzyczna wersja utworu – “Hard Heart”.

Z nowym albumem Virgin wyruszy w trasę koncertową, która będzie powrotem do starych rockowych brzmień. Oto harmonogram pierwszych ogłoszonych występów:

10 listopada – Warszawa, Hard Rock Cafe
12 listopada – Białystok
17 listopada – Wrocław, Alibi
19 listopada – Warszawa, klub Glam
20 listopada – Tomaszów Mazowiecki, Rozdanie nagrór Fama
22 listopada – Warszawa, Gala TVP
24 listopada – Bielsko-Biała, Rude Boy

Po 10 latach Doda oraz Tomasz Lubert postanowili ponownie połączyć swoje siły – reaktywując grupę. Virgin powraca na scenę, a jego skład zasilają również pozostali muzycy – Piotr Olszewski i Piotr Pawłowski.

Zespół Virgin działał w latach 2000-2007. W tym czasie nagrał trzy albumy, z których drugi – “Bimbo” (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci – “Ficca” (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Największe przeboje formacji, w której śpiewa Doda to “Dżaga”, “Nie zawiedź mnie”, “Kolejny raz”, “Szansa”, “Znak pokoju” czy “2 bajki”.

ZOBACZ TELEDYSK
VIRGIN – NIEBEZPIECZNA KOBIETA

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » Bagażówki Szczecin