Amy Schumer i Goldie Hawn parodiują Beyoncé

Amy Schumer
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Popularna amerykańska aktorka komediowa, Amy Schumer, przygotowała zabawny filmik będący prześmiewczą wariacją teledysku “Formation” Beyoncé.

Parodia otrzymała tytuł “Get in Formation”, a w realizacji wideo wzięła udział Goldie Hawn. Panie prezentuje własne układy taneczne i udają, że śpiewają piosenkę. W klipie pojawiają się też zwierzęta hodowlane i chihuahua. Filmik dostępny jest w serwisie Tidal.

Oryginalny teledysk “Formation” (który można przypomnieć poniżej), został niedawno wyróżniony podczas MTV Video Music Awards. Nagranie pochodzi z albumu “Lemonade”, który miał premierę 23 kwietnia 2016 roku.

Amy Schumer ostatnio można było podziwiać w komedii “Wykolejona”. Artystka ma też składający się ze skeczów, występów stand-upowych i wywiadów program “Inside Amy Schumer”.

Goldie Hawn to gwiazda lat 80. i 90., znana z filmów “Szeregowiec Benjamin”, “Ptaszek na uwięzi”, “Ze śmiercią jej do twarzy” czy “Zmowa pierwszych żon”. Na dużym ekranie nie gościła od 2002 roku, gdy wystąpiła w obrazie “Siostrzyczki”.

POSŁUCHAJ SINGLA
FORMATION