MUZOTAKTMUZYKANowy singielMØ śpiewa z Mel C ze Spice Girls

MØ śpiewa z Mel C ze Spice Girls [VIDEO]
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

MØ postanowiła zmierzyć się z przebojem Spice Girls. By mieć pewność, że podoła zadaniu, poprosiła o pomoc jedną z członkiń zespołu, Mel C.

Sporty Spice, Mel C pojawiła się na scenie podczas koncertu Dunki w Londynie. Angielka pomogła młodszej koleżance po fachu zaśpiewać numer “Say You’ll Be There” z repertuaru Spice Girls. Amatorski zapis dokumentujący ich wspólne wykonanie hitu można obejrzeć poniżej.

REKLAMA

– Dziś miałam zaszczyt dzielić scenę z niesamowitą kobietą – napisała na Instagramie Melanie C. – Inspirowała się Spice Girls jako dziecko, a teraz inspiruje mnie.

, naprawdę nazywa się Karen Marie Aagaard Orsted Andersen i w Skandynawii jest już gwiazdą od kilku lat, a pozostałe terytoria opanowuje konsekwentnie.

Materiały promocyjne partnera

Światową rozpoznawalność przyniósł wokalistce hit “Lean On”, nagrany wspólnie z Diplo i jego projektem Major Lazer. Jedyny longplay Dunki to “No Mythologies To Follow” z marca 2014 roku. Z albumu pochodzą single “Pilgrim”, “Waste of Time” czy “Walk This Way”.

Mel C naprawdę nazywa się Melanie Chisholm, a w zespole była znana jako Sporty Spice. Karierę solo zaczęła w 1998, śpiewając numer “When You’re Gone” z Bryanem Adamsem. Od 1999 roku Chisholm sprzedała ponad 12 milionów płyt. 21 października ukazał się nowy album Angielki “Version Of Me”, promowany singlem “Anymore”.

https://www.instagram.com/p/BL4ax6KgWjj/

ZOBACZ WYSTĘP LIVE
MO & MEL C – SAY YOU’LL BE THERE

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » atrakcje weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA