Vanessa Mae wystąpi w Polsce! Miejsce, data, szczegóły koncertu!

Vanessa Mae
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Vanessa Mae po 20 latach wraca do Warszawy. Towarzyszyć jej będzie zespół i 40-osobowa orkiestra.

Vanessa Mae wystąpi w Polsce!

Jest jedną z pięćdziesięciu najładniejszych kobiet na świecie, najbogatszą brytyjską artystką młodego pokolenia i narciarką alpejską.

Wirtuozka skrzypiec Vanessa Mae, bo o niej mowa, wraca po długich dwudziestu latach do Warszawy. Wystąpi we wtorek 30 maja 2017 r. na stołecznym Torwarze.

Towarzyszyć jej będzie zespół złożony z perkusisty i dwóch gitarzystów oraz czterdziestu członków orkiestry symfonicznej.

Razem zagrają największe przeboje z albumu „Choreography“. Koncert dopełnią utwory z przekroju całej twórczości Vanessy Mae, które możemy znaleźć na ostatniej płycie „Platinum Collection“. Muzyczne wrażenie wzmocni też widowisko wizualne, w którym Mae weźmie bezpośredni udział.

„Za każdym razem chcę pokazać wszystko to, co mogą zdziałać skrzypce. Do Warszawy przywiozę swoje ulubione utwory, ale też kilka piosenek, które gram rzadko. Cieszę się na współpracę z wspaniałą polską widownią“, powiedziała Vanessa Mae, która jest znana z tego, że w czasie widowiska lubi chodzić między widownią grając solo.

Dzięki niezmiernej popularności sprzedała ponad 10 milionów płyt w ponad 100 krajach na świecie. Już jako dziesięciolatka Vanessa występowała z filharmonią londyńską. Od szesnastu lat miesza style, i prezentuje je zawsze z niewinnym uroczym uśmiechem. Swoimi połączeniami muzyki klasycznej i rozrywkowej olśniewa publiczność na całym świecie.

Dzięki Vanessie Mae miliony fanów MTV mogły odkryć np. fugi Bacha.

Polub nasz serwis na facebooku

R E K L A M A » fotobudka na wesele

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!