BeMy – finaliści Must Be The Music w Starej Piwnicy! [KONCERT]

BeMy
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Zapraszamy 24 listopada do klubu muzycznego Stara Piwnica na koncert zespołu BeMy.

Zespół BeMy tworzą bracia Mattia (śpiew, gitara) i Elie (perkusja, śpiew, ) mający polskie korzenie absolwenci prestiżowej Academy of Contemporary Music w Anglii.

Chłopaki są finalistami 6. edycji Must Be The Music w Polsacie. Za sprawą programu zdobyli dużą rzeszę fanów w całej Polsce.

Kora mówiła o nich w półfinale programu Must Be The Music – Tylko Muzyka: “Energia, czar, kompozycja, zgranie, inteligencja – wszystko na najwyższym poziomie. Do tej pory zespołu na tak profesjonalnym poziomie jeszcze nie było. Kocham…”.

Adam Sztaba skomentował zaś ich występ słowami: “Tak by grali Beatlesi, gdyby grali dzisiaj”. Niepowtarzalne, energetyczne koncerty na żywo. Młodzi, przystojni, charyzmatyczni, pełni energii, grają indie rock.

W maju 2014 awansowali do półfinałów eliminacji Przystanku Woodstock, Festiwalu w Jarocinie oraz zagrali na pierwszym w Polsce akustycznym koncercie w ramach brytyjskiego projektu Sofar Sounds.

W maju 2014 roku zdobyli nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014. Natomiast latem 2014 zdobyli nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie, a na początku sierpnia zagrali na dużej scenie festiwalu Woodstock (wygrali eliminacje zespołów konkursowych). W 2015 wystąpili na festiwalu Springbreak i Letniej Trasie Radia Zet.

Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska i przystąpili do nagrywania debiutanckiego albumu, pod czujnym okiem wybitnego producenta Bogdana Kondrackiego.

W kwietniu 2016 ukazał się debiutancki album BEMY z 11 piosenkami w języku angielskim, zatytułowany „GRIZZLIN’”.

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Skup Aut Wrocław