Hunter powraca z nowym albumem pt. “NieWolnOść”!

Hunter

“NieWolnOść” to tytuł nowej płyty zespołu Hunter, która ukazała się 4 listopada.

Hunter zapowiada materiał o dużym ciężarze, który jest kolejnym krokiem naprzód w wizji tworzenia i grania muzyki. Na płycie pojawią się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera.

Nowe utwory, ujawnione już w Internecie, zostały świetnie przyjęte przez fanów zespołu.

Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny.

Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Płyta „NieWolnOść” jeszcze przed premierą cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Single promujące album mają przeszło pół miliona wyświetleń, a pierwsze godziny przedsprzedaży na oficjalnym sklepie internetowym zespołu doprowadziły do zawieszenia serwerów.

POSŁUCHAJ PIOSENKI
HUNTER – NIEWOLNOŚĆ

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » skup aut za gotówkę Wrocław