Artur Rojek śpiewa do Lyncha. Szczegóły wyjątkowego koncertu w Warszawie

Artur Rojek
Artur Rojek fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Artur Rojek weźmie udział w Festiwalu Kwadorfonik, który odbędzie się w dniach 2-3 grudnia w Teatrze Nowym w Warszawie. Wokalista wykona piosenki z soundtracku do filmu “Symfonia przemysłowa nr 1” Davida Lyncha.

– 3 grudnia razem z zespołem Kwadrofonik zagramy do “Symfonii przemysłowej” Davida Lyncha – zapowiada muzyk na Facebooku. – Moją szczególną rolą będzie zaśpiewanie piosenek Julee Cruise.

David Lynch, którego duch patronuje drugiej edycji festiwalu, pojawi się po raz kolejny na koncercie “Measures & Frames”, gdzie wybitny polski kwartet smyczkowy Royal String Quartet wykona kompozycje Marka Żebrowskiego i Joanny Bruzdowicz stworzone do filmów Lyncha i legendy francuskiego kina, Agnes Vardy.

Na stronę cięższych, przemysłowych, “analogowych” brzmień przeciągnie z kolei imprezę “Takt Der Arbeit”, efekt współpracy Pękali/Kordylasińskiej/Pękali z guru muzyki improwizowanej, perkusistą Hubertem Zemlerem i mistrzem międzygatunkowych eksperymentów, niemieckim kompozytorem Felixem Kubinem.

Program festiwalu:

2 grudnia:
19:00
“Takt Der Arbeit”
Magdalena Kordylasińska
Miłosz Pękala
Hubert Zemler
Felix Kubin

2 grudnia:
21:00
“Etudes – Hitchcock/Kubrick/Lynch”
Eve Egoyan
Emilia Sitarz
Bartek Wąsik

3 grudnia:
19:00
“Measures And Frames”
Royal String Quartet

3 grudnia:
21:00
“Symfonia Przemysłowa Nr. 1”
Artur Rojek
Kwadrofonik

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebooku.

Artur Rojek, były frontman Myslovitz i dyrektor artystyczny OFF Festivalu, w kwietniu 2014 roku wydał solową płytę “Składam się z ciągłych powtórzeń”, z której pochodzi przebój “Beksa”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele