MUZOTAKTTeledyskiOIA w "Tysiącu Szkieł" - zobacz nowy teledysk!

OIA w “Tysiącu Szkieł” – zobacz nowy teledysk!
O

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

OIA prezentuje nowy teledysk. Klimatyczna, soulowa ballada “Tysiąc szkieł” to subtelny, unikatowy wokal, do którego przyzwyczaiła nas wokalistka, ubrany w ascetyczną formę. Prostota, która oczarowuje i wobec której nie da się przejść obojętnie.

Bezpretensjonalna, lekka i traktująca o rzeczach ważnych. To, co urzeka w “Tysiącu szkieł” to niezwykła moc wyrazu oraz trafność tekstu. Cała muzyka i słowa na debiutanckiej płycie “Wyspa” są dziełem jednej osoby.

REKLAMA

OIA kreuje malowniczy muzyczny obraz tego, co spostrzega. Czasami są to gorzkie słowa krytyki, czasem wołanie o rozsądek w codziennej gonitwie, czasem nauka tolerancji i optymistycznego spojrzenia na świat.

“Tysiąc szkieł” to piosenka, której nie można odmówić intymności. OIA wyciąga dla nas metaforyczne szkła, chowane w pudełku. Zmysłowa melodia, pełna wokaliz, jest tłem dla tekstu – jednego z pierwszych napisanych na debiutancką płytę “Wyspa”.

Materiały promocyjne partnera

“Melodia i słowa refrenu spadły na mnie znienacka i wbiły się w głowę” – mówi OIA.

Kolejny raz w odważny i emocjonalny sposób opowiada o bliskości, noszonych bliznach i urazach, a także – wewnętrznych blokadach i ich uwalnianiu.

“To piosenka o głębokiej przyjaźni, relacjach z partnerem, z rodziną”. Utwór zaczyna się od słów: “Zaklejone taśmą usta przemówiły serca głosem”. I tym głosem, z głębi serca, przemawia do nas OIA.

Minimalistyczny teledysk – dzieło Black Tree Studio z Krakowa, pokazuje wokalistkę z innej strony. To obraz pełen naturalności, z pewną dozą powagi. Skromna oprawa wizualna to jedynie kanwa dla pełnego emocji tekstu artystki.

ZOBACZ TELEDYSK
OIA – TYSIĄC SZKIEŁ

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe adamów parcel

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • OIA
REKLAMA