Jennifer Hudson obiecuje duet z Arianą Grande

Jennifer Hudson obiecuje duet z Arianą Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Jennifer Hudson polubiła współpracę z Arianą Grande, z która spotkała się przy realizacji telewizyjnego musicalu “Hairspray Live!”.

Laureatka Oscara była pod tak dużym wrażeniem młodszej koleżanki po fachu, iż zapragnęła nagrać z nią piosenkę.

– Zakochałyśmy się w sobie i na pewno coś się wydarzy – zapewnia Hudson. – Nie mogę się doczekać.

Jennifer Hudson można było ostatnio podziwiać w obrazach “Black Nativity” i “Lullaby” czy serialu “Imperium”. Dorobek muzyczny Amerykanki zamyka longplay “JHUD” z września 2014 roku. Gwiazda niedawno podpisała nowy kontrakt wydawniczy z Epic Records i pracuje nad płytą.

Obdarzona 4-oktawowym głosem Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya dla młodzieży. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży.

Ostatni longplay 23-latki, “Dangerous Woman”, miał premierę 20 maja 2016 roku. W ramach jego promocji 31 maja i 1 czerwca 2017 roku wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

Amerykanka równolegle prowadzi karierę aktorską. Można ją było niedawno podziwiać w “Królowych krzyku” i “Zoolanderze”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » pellet pruszków

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!