MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyPerturbator znów w Polsce (KONCERT)

Perturbator znów w Polsce (KONCERT)
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po bardzo udanych koncertach sprzed kilku miesięcy (marcowy koncert w Warszawie był wyprzedany!), Perturbator wraca do Polski i tym razem pojawi się na jednym koncercie. Występ odbędzie się 11 kwietnia w warszawskiej Progresji.

Pasjonat robotyki i japońskiej mangi, syn dwojga muzyków i jednocześnie krytyków muzycznych, stacjonujący w Paryżu James Kent był pod takim wrażeniem przyjęcia podczas kilku polskich koncertów sprzed paru miesięcy, że postanowił do nas powrócić już po premierze czwartego albumu, “The Uncanny Valley”.

REKLAMA

Koncepcyjnej płyty, której historia rozgrywa się 24 lata po wydarzeniach opisanych w tekście ostatniego kawałka z płyty “Dangerous Days. To, co tworzy Perturbator można opisać jako dźwiękowy Gotham. Muzyka ma swój określony rytm, jest mroczna i niepokojąca oraz pełna tajemnic.

Perturbator nie stroni od tanecznego beatu, lecz pierwszeństwo zawsze ma u niego klimat. Można go porównać z tym, co tworzą tacy mistrzowie, jak Vangelis czy John Carpenter.

Materiały promocyjne partnera

Czeka was pasjonująca podróż przez spowitą nocą opowieść stworzoną do intensywnego beatu. Takie połączenie “Matrixa” z manghą, tylko w wersji klubowej.

Bilety: 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł – w dniu koncertu.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » pellet pruszków

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA