Klasyki Hansa Zimmera w nowych wersjach. Posłuchaj Leony Lewis

Leona Lewis
Leona Lewis fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W przyszłym roku ukaże się płyta nagrana w hołdzie wielkiemu filmowemu kompozytorowi, Hansowi Zimmerowi.

Zestaw zatytułowany “The Classics” trafi do sprzedaży 13 stycznia. Dzieło wypełnią przygotowane na nowo kompozycje z obrazów “Interstellar”, “Kórl Lew”, “Incepcja”, “Piraci z Karaibów” czy “Mroczny rycerz powstaje”. Odpowiadają za nie tacy twórcy jak Lang Lang, Lindsey Stirling czy The Piano Guys.

Wydawnictwo promuje zaśpiewana przez Leonę Lewis ballada “Now We Are Free” z filmu “Gladiator”. Przeróbki utwory, który oryginalnie wykonywała Lisa Gerrard z Dead Can Dance, można posłuchać poniżej.

Pełną tracklistę można znaleźć w sklepie Amazon.

W 2017 Hans Zimmer wraca z koncertami do Europy. W Polsce pojawi się z trzema kocnertami. Artysta wystąpi 26 maja 2017 w Gdańsku, w Ergo Arenie, 28 maja 2017 w Łódzi, w Atlas Arenie oraz 30 maja 2017 w Krakowie, w Tauron Arenie. Towarzyszyć mu będzie orkiestra, chór i 15-osobowy zespół. Kompozytor ostatnio pracował przy nadchodzącym wojennym dramacie Christophera Nolana, “Dunkierka”.

Leona Lewis karierę zaczęła w programie “The X Factor”, który wygrała w 2006 roku. Od tego czasu wydała pięć płyt, w tym multiplatynową “Spirit” promowaną przebojami “Bleeding Love” czy “Run”. Razem z Jimmym Page’em wykonała na ceremonii zamknięcia Olimpiady w Pekinie “Whole Lotta Love”z repertuaru Led Zeppelin.

Ostatni album Leony Lewis, zatytułowany “I Am”, ukazała się 11 września.

POSŁUCHAJ SINGLA
LEONA LEWIS – NOW WE ARE FREE

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » brykiet pruszków