Ariana Grande w lateksie w mobilnej grze “Final Fantasy: Brave Exvius”

Ariana Grande
Ariana Grande fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Popularna wokalistka i aktorka, Ariana Grande, potwierdziła swój udział w nadchodzącej, mobilnej grze “Final Fantasy: Brave Exvius”.

Ariana Grande pojawi się jako jedna z postaci. Ubrana będzie w czarny, lateksowy strój i będzie miała swoje charakterystyczne, królicze atrybuty znane chociażby z okładki płyty “Dangerous Woman”. Jej postać będzie umiała śpiewać i rzucać zaklęcia.

O współpracy z twórcami popularnej gry, Amerykanka poinformowała na Instagramie. Zajawkę ukazującą jej postać jak i zapowiedź gry możecie zobaczyć poniżej.

Obdarzona 4-oktawowym głosem Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Ostatni longplay 23-latki, “Dangerous Woman”, miał premierę 20 maja 2016 roku.

Amerykanka równolegle prowadzi karierę aktorską. Można ją było niedawno podziwiać w “Królowych krzyku” i “Zoolanderze 2”. Gwiazda 31 maja i 1 czerwca 2017 roku wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

“Final Fantasy” to japońska seria gier, filmów i mangi z gatunku fantasy, stworzona przez Hironobu Sakaguchiego i produkowana przez firmę Square Enix.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ GRY
FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe milanówek

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!