Sia znajdzie “Drogę do domu” (zobacz klip do filmu “Lion”)

pobierz
pobierz
pobierz

Sia opublikowała klip ze słowami piosenki “Never Give Up”, którą nagrała na potrzeby filmu “Lion. Droga do domu”.

– No, I never give up, no, I never give up – śpiewa artystka. – I’ll find my way, find my way home. (Nie, nigdy się nie poddam, nigdy się nie poddam/Znajdę, znajdą drogę do domu).

Producentem kawałka w hinduskim klimacie, okraszonego egzotycznymi dźwiękami jest Greg Kurstin. Tekstówkę nawiązującą do obrazu z Devem Patelem w roli głównej można obejrzeć poniżej.

Film, oparty na faktach, opowiada historię hinduskiego 5-letniego chłopca adoptowanego przez australijską rodzinę. 25 lat później, mężczyzna postanawia odnaleźć biologiczną rodzinę. W obrazie “Lion. Droga do domu” występują też Rooney Mara, David Wenham i Nicole Kidman. Do naszych kin dramat trafił 2 grudnia.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, “OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców.

Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój “Diamonds”. Współtworzyła też utwory “Titanium” David Guetta i “Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty “1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit “Chandelier”. Jej najnowsze wydawnictwo to “This Is Acting” ze stycznia 2016 roku.

ZOBACZ LYRIC VIDEO
SIA – NEVER GIVE UP

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe żabia wola

Zobacz także

loading...
loading...
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Sia
PODZIEL SIĘ