Sia znajdzie “Drogę do domu” (zobacz klip do filmu “Lion”)

Sia opublikowała klip ze słowami piosenki “Never Give Up”, którą nagrała na potrzeby filmu “Lion. Droga do domu”.

– No, I never give up, no, I never give up – śpiewa artystka. – I’ll find my way, find my way home. (Nie, nigdy się nie poddam, nigdy się nie poddam/Znajdę, znajdą drogę do domu).

Producentem kawałka w hinduskim klimacie, okraszonego egzotycznymi dźwiękami jest Greg Kurstin. Tekstówkę nawiązującą do obrazu z Devem Patelem w roli głównej można obejrzeć poniżej.

Film, oparty na faktach, opowiada historię hinduskiego 5-letniego chłopca adoptowanego przez australijską rodzinę. 25 lat później, mężczyzna postanawia odnaleźć biologiczną rodzinę. W obrazie “Lion. Droga do domu” występują też Rooney Mara, David Wenham i Nicole Kidman. Do naszych kin dramat trafił 2 grudnia.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, “OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców.

Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój “Diamonds”. Współtworzyła też utwory “Titanium” David Guetta i “Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty “1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit “Chandelier”. Jej najnowsze wydawnictwo to “This Is Acting” ze stycznia 2016 roku.

ZOBACZ LYRIC VIDEO
SIA – NEVER GIVE UP

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » drewno kominkowe żabia wola

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!