Bloodbound na dwóch koncertach w Polsce

Bloodbound
Bloodbound fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

28 marca w gdańskim klubie B90 oraz dzień później, 29 marca, w warszawskim Pogłosie wystąpi szwedzka ekipa Bloodbound, której towarzyszyć będzie nasz rodzimy Crystal Viper.

Obydwie kapele będą promować swoje najnowsze krążki. Premierę albumów “War Of Dragons” Bloodbound i “Queen Of The Withces” Crystal Viper zaplanowano na luty 2017 roku.

Całość koncertowego składu “Dragons & Witches Tour” uzupełnia Thobbe Englund występujący przez cztery lata jako gitarzysta Sabaton. Tym razem przyjedzie do Polski promować swój solowy materiał.

Bloodbound powstał w 2004 roku. Muzycznie Szwedzi ukierunkowali się w stronę dynamicznego, melodyjnego heavy/power metalu. Muzyka posłużyła im za tło do opowieści w stylu mrocznego fantasy, które snują do dziś. Bloodbound to ludzie pracowici, to też mają na koncie aż siedem płyt studyjnych i jedną koncertową.

Żeby uściślić, gdy będziecie to czytać, siódma płyta, “War Of Dragons”, będzie dopiero rozsyłana do sklepów (premiera 24 lutego 2017), ale już można się zachwycać jej zwiastunem w postaci kawałka “Battle In The Sky”, do którego metalowcy nakręcili teledysk.

Bilety: 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł – w dniu koncertu.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » fotobudka na wesele