Stargate – premiera autorskiego singla “Waterfall, w którym słyszymy P!nk oraz Sia!

Są jednymi z najlepszych producentów i tekściarzy na świecie, dowód: 10 singli na #1 Billboard Hot 100 i 2 statuetki Grammy, wyprodukowanie największych hitów dla m.in. Beyoncé, Rihanny, Shakiry, Katy Perry czy najnowszego albumu Coldplay!

Mowa oczywiście o Stargate, który tworzą Tor Erik Hermansen i Mikkel Eriksen, dwóch Norwegów, od lat uchodzący za najlepszy kreatywny zespół komponujący topowe hity wszelkich możliwych gatunków muzycznych od R&B, pop, dance po hip hop!

Stworzyli własne, unikalne brzemiennie, ich pionierskie podejście do łączenia i wymazywania granic między elektroniką a hip-hopem stało się filarem produkowania współczesnej muzyki popularnej.

Stargate poinformowali kilka dni temu o podpisaniu kontraktu z należącą do Sony Music wytwórnią RCA Records i zapowiedzieli premierę autorskiego singla – „Waterfall, w którym usłyszymy P!nk oraz Sia!

Znajomość Stargate i Sii zaczęła się od momentu, gdy razem stworzyli „Diamonds”, jeden z największych przebojów Riahnny.

Singiel „Waterfalls” współtworzyli również Diplo i Jr. Blender. A udział dwóch tak charakterystycznych wokalistek jak P!nk i Sia nadaje utworowi wyjątkowego ładunku emocjonalnego!

ZOBACZ TELEDYSK
STARGATE – WATERFALL

https://www.youtube.com/watch?v=s8UtmRLLkHg

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Marta Opisuje

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...