HURTS znowu zaskakują brzmieniem!

hurts 2015
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone.

HURTS znowu zaskakują brzmieniem! Sprawdź ich nowy, funkowy singiel “Lights”!

[quote_center]HURTS – nowy album na jesień![/quote_center]

Mimo, że ich pierwszy singiel “Some Kind Of Heaven” świetnie radzi sobie na listach przebojów, duet Hurts nie spoczywa na laurach i aktywnie przygotowuje się do wydania nowej płyty. Z krążka “Surrender” znamy już także utwór “Rolling Stone” a teraz zespół udostępnił kolejny, drugi oficjalny singiel – “Lights”.

Fani zespołu po raz kolejny będą zaskoczeni brzmieniem zespołu – funkowy “radiolubny” klimat piosenki idealnie pasuje do tegorocznych upałów. Producentem utworu jest Ariel Rechtshaid, znany ze współpracy z Madonną, Haim czy Kylie. Wszystkie wspomniane utwory od jutra (14.08) dostępne będą do natychmiastowego pobrania dla wszystkich, którzy zamówią płytę w serwisie iTunes.

Album “Surrender” trafi do sprzedaży 9 października w wersji cyfrowej, na płycie CD, CD Deluxe i na winylu. W ramach promocji krążka Hurts wystąpią już za 3 tygodnie w Szczecinie na imprezie Eska Music Awards 2015.

POSŁUCHAJ HURTS – LIGHTS

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!