Jankiel (ex. Acid Drinkers) z Department zapowiada premierę albumu i nowy teledysk

Wojciech „Junkie” Moryto zaledwie trzy miesiące po rozstaniu z Acid Drinkers, i ujawnieniu składu swojego nowego zespołu Department, ogłasza datę premiery albumu i prezentuje nowy, drugi klip formacji!

Department to nowy zespół który na polskiej scenie muzycznej pojawił się niespodziewanie, zaraz po rozstaniu się muzyka z formacją Acid Drinkers. Skład zespołu od początku owiany był tajemnicą, a formacja stopniowo ogłaszała fanom swoich członków. Wiadomo już że obok Junkiego, zespół Department tworzą: Paweł Nafus i Michał Bereżnicki (Złe Psy), oraz Roman Bereźnicki (Lecter, Lipali).

W połowie stycznia zespół wyemitował swój pierwszy oficjalny klip do utworu „Productive”, który umożliwił fanom zapoznanie się ze stylistyką w jakiej porusza się Department.

Obecnie zespół zapowiada datę premiery swojego debiutanckiego albumu na dzień 21 kwietnia 2017, od którego to płyta będzie dostępna w salonach muzycznych, oraz cyfrowo na serwisach.

Fani zespołu mogą już usłyszeć i zobaczyć premierowo nowy klip do kolejnego utworu zat.” I Am The 1”, który zapowiada premierę albumu.

To jednak nie koniec niespodzianek jakie serwuje nam obóz Department, zespół deklaruje, iż oprócz muzyki ważnym elementem ich przekazu będzie obraz. Department chce wyjść poza ramy zwykłego koncertu, na rzecz swoistego performance, gdzie oprócz gry na scenie ważnym elementem będą specjalnie przygotowane wizualizacje. W ten sposób chcą prezentować swoim fanom wydarzenia muzyczne na bardzo wysokim poziomie, które mają stać się ich marką. Pierwsza trasa koncertowa zespołu planowana jest jesienią.

ZOBACZ TELEDYSK
DEPARTMENT – I AM THE 1

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Fumigacja drewna