JMSN wydaje nowy album zatytułowany “Whatever Makes U Happy”

JMSN
JMSN fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

JMSN, czyli Christian Berishaj, szykuje się do premiery swej piątej płyty, “Whatever Makes U Happy”. W ramach zachęty zaprezentował właśnie nowy utwór.

JMSN to – jak przekonuje wydawca – przeszłość, teraźniejszość i przyszłość muzyki soul i R&B. Nadchodzący album artysty z Detroit, wydany przez White Room Records, to uczta dla głodnych muzycznych emocji, a jednocześnie kolejne niepowtarzalne wcielenie amerykańskiej gwiazdy.

Dla zaostrzenia apetytu JMSN podzielił się z dwoma singlami: dostępnym od 1 marca “Drinkin” oraz “Where Do U Go”, który właśnie miał premierę i znajduje się poniżej.

– Piosenka opowiada o niepewnościach, które napędzają paranoję i zazdrość. O tym, że scenariusze kreowane przez nasze umysły rodzą panikę i wzbudzają strach – mówi o “Where Do U Go”. – Wierzę, że w większości przypadków, będąc w związku, jesteśmy swoimi najgorszymi wrogami.

Muzyk sam napisał, skomponował, nagrał instrumenty i wyprodukował cały materiał na płycie. Projekt obejmuje szeroki wachlarz gatunków i dźwięków, pokazując, że znajomość i wiedza artysty nie jest ograniczona do jednej niszy. Longplay trafi do sprzedaży 28 kwietnia.

Oto tracklista “Whatever Makes U Happy”:
1. Drinkin’
2. Always Somethin’
3. Love Ain’t Enough
4. Slide
5. Where Do U Go
6. Slowly
7. Angel
8. Patiently

Poprzedni longplay wokalisty to “It Is” z maja 2016 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » zwalczanie dzikich zwierząt