Robbie Williams znów z Take That

Robbie Williams
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Robbie Williams wrócił do kolegów z Take That. Ale tylko na chwilę.

Zespół nakręcił spot promujący musical “The Band”. W reklamie scenicznej produkcji z udziałem zwycięzców talent show, “Let It Shine” widzimy członków Take That przekazujących mikrofony młodszym kolegom po fachu. Klip można obejrzeć poniżej. W realizacji wideo nie wziął udziału Jason Orange.

Premierę show z muzyką Take That zaplanowano na jesień 2017 roku. Objazdowy musical zawita do różnych brytyjskich miast.

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams. Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z grupą rozstał się Jason Orange.

Wśród największych hitów Take That znajdują się “Why Can’t I Wake Up with You”, “Pray”, “Babe”, “Relight My Fire” (featuring Lulu), “Sure”, “Patience”, “Shine”, “How Deep Is Your Love” czy “Back for Good”.

Najnowszy album popowej formacji, “Wonderland”, ukazał się 24 marca 2017 roku.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » Zwalczanie pluskiew Gdynia

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!