Sarsa i Paweł Deląg walczą ze smogiem (WIDEO)

Do sieci trafił zwiastun obrazu “PM 2.5”. W roli głównej występuje Paweł Deląg, a za muzykę odpowiada Sarsa.

Tytułowy PM 2.5 (pył zawieszony) to pył o średnicy nie większej niż 2,5 µm, który zdaniem WHO jest najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka. Z 33 z 50 miast w Unii Europejskiej o największym stężeniu pyłu PM2.5 znajduje się w Polsce. Etiuda filmowa porusza problem zabójczego smogu.

– Nie stoi za nami żadna grupa kapitałowa, rządowa, to nasza własna inicjatywa, tych których smog truje i zabija – zapewniają twórcy.

Premiera całego filmu planowana jest wkrótce.

Sarsa zasłynęła przebojami “Zapomnij mi”, “Indiana” czy “Naucz mnie”. Właśnie pracuje nad drugą płytą, na którą powinien trafić “Dzielę” znany już z serialu “Druga szansa”.

W 2015 roku Sarsa zawojowała polski rynek muzyczny. Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Na koncie ma platynową debiutancką płytę “Zapomnij mi” oraz diamentowe, platynowe i złote single.

Paweł Deląg znany jest z filmów “Quo Vadis”, “Ja wam pokażę!”, “Kiler” czy “Szamanka”. W maju będzie można go oglądać w biografii śląskiego piłkarza Jana Banasia, “Gwiazdy”.

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » jakie preparaty na ptaszyńca

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...