Alessia Cara na przejażdżce z Zeddem (zobacz teledysk “Stay”)

Alessia Cara i Zedd opublikowali klip do swego wspólnego utworu “Stay”.

Kawałek DJ-a i popowej wokalistki utrzymany jest w stylu funky/EDM i wyróżnia się krystalicznym, ciepłym głosem Kanadyjki.

– Sądzę, że ten numer jest dokładnie po środku mojego i jej muzycznego klimatu – mówi Zedd. – I to jest w tym najlepsze.

Do nagrania powstał teledysk, w którym widzimy artystów na przykład na przejażdżce kabrioletem. Za reżyserię odpowiada Tim Mattia, który wcześniej pracował z Halsey czy The 1975.

Alessia Cara zajęła drugie miejsce w plebiscycie BBC Sound of 2016. Swój debiutancki longplay, “Know-It-All”, Kanadyjka wydała w listopadzie 2015 roku (w Polsce ukazał się 11 marca 2016). Z krążka pochodzą single “Here” z samplami “Ike’s Rap 2” Isaaca Hayesa i “Wild Things”. Nagrała też piosenkę “How Far I’ll Go” do animacji “Vaiana: Skarb oceanu”.

Zedd to urodzony w Rosji, pochodzący z Niemiec producent muzyki elektronicznej. Na koncie ma współpracę z Seleną Gomez czy Keshą. Za utwór “Clarity” z udziałem Foxes otrzymał Grammy. Dotąd wydał dwie płyty “Clarity” (2012) i “True Colors” (2015).

ZOBACZ TELEDYSK
ALESSIA CARA, ZEDD – STAY

 

Dołącz do nas na Facebooku i bądź na bieżąco!

R E K L A M A » zwalczanie korników

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!