MUZOTAKTMUZYKANowy singielMount Kimbie i ich "Marilyn"

Mount Kimbie i ich “Marilyn”
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Elektroniczny duet Mount Kimbie tuż po tym, jak zapowiedział koncerty w Polsce, zaprezentował kolejny nowy utwór.

Po “We Go Home Together”, w którym duet wspomaga James Blake (do sprawdzenia tutaj), do sieci trafił kawałek “Marylin”, nagrany z Micachu, kompozytorem znanym też jako Mica Levi. Wideo do piosenki nakręcił fotograf modowy, Mark Lebon.

REKLAMA

– To intymny portret rodzinnego życia, składający się z intymnego portretu Marka i jego synów Tyrone’a Lebona, który wcześniej pojawiał się w klipach Mount Kimbie i zdjęciach do naszego debiutanckiego albumu “Crooks and Lovers” oraz Franka Lebona, który niedawno nakręcił dla nas wideo do “We Go Home Together”, w którym też wystąpił – czytamy w komunikacie prasowym.

Z efektem można zapoznać się poniżej.

Materiały promocyjne partnera

Artyści zapowiadają mnóstwo nowej muzyki, którą będą wkrótce udostępniać.

Z nowymi numerami duet przyjedzie do Polski i 11 listopada wystąpi w warszawskim klubie Niebo a 12 listopada w krakowskim Kwadracie.

Zespół tworzy kompozycje określane mianem “post-dubstepu”, które z pewnością spodobają się fanom The XX, Jamesa Blake’a, Floating Points czy SBTRKT-a. Na koncie mają remiksy utworów takich wykonawców, jak James Blake, The XX, Foals, Andreya Triana i The Big Pink. Dotąd wydali dwa longplaye, “Crooks & Lovers” z lipca 2010 oraz “Cold Spring Fault Less Youth” z maja 2013.

R E K L A M A » fotobudka na wesele

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA