Marilyn Manson zabójcą, o którym się będzie mówić

Marilyn Manson
Marilyn Manson fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Brian Warner, lepiej znany jako charyzmatyczny lider formacji Marilyn Manson, zagrał w filmie “Let Me Make You A Martyr”, do którego trailer właśnie trafił do sieci.

Mark Boone Junior wciela się w Larry’ego Glassa, dilera, alfonsa i ogólnie niezbyt przyjemnego typka, który zatrudnia płatnego zabójcę Pope’a (Marilyn Manson), by znalazł i zlikwidował jego dorosłego, adoptowanego syna (Niko Nicotera). Chłopak, który zakochuje się w adoptowanej siostrze (Sam Quartin), próbuje uciec od ojca.

– O występie Mansona będzie się mówić – czytamy opinię krytyka Playlist na początku zwiastuna. Zapowiedź, w której gwiazdor prezentuje swój talent aktorski i wokalny, można obejrzeć poniżej.

Premiera na VOD planowana jest na 6 czerwca. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Corey Asraf i John Swab.

Manson z zespołem kończy prace nad nową płytą “Heaven Upside Down” (wcześniej znaną jako “Say10”). Album powinien ukazać się jeszcze w tym roku.

Kapela zagra na festiwalu Metal Hammer, który odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku.

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty “Antichrist Superstar” (1996) i “Mechanical Animals” (1998). Nakład albumów grupy łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty longplay Marilyn Manson “The Pale Emperor”.

R E K L A M A » fotobudka na wesele